Úklidové služby

Pro zákazníky zajišťujeme úklid bytových i nebytových prostor.

Bytové prostory :    provádíme úklid soukromých bytů, ale i panelových domů.  V bytech provádíme běžný úklid, mytí oken, parapetů, podlah, mytí a leštění skleněných vitrín,  zrcadel, toalet, čištění koberců. Samozřejmostí je úklid přístupových chodeb, dveří, výtahů.  Úklid provádí proškolený a prověřený pracovnníci. Samotnému úklidu předchází  seznámení  pracovníků s majitelem bytu a sepsání požadavků předmětu úklidu.

 

Nebytové prostory :  zajišťujeme úklid pro malé a střední firmy, které se chtějí soustředit na podnikatelskou činnost a nechtějí investovat do nákupu drahé úklidové techniky.  Úklid probíhá v době stanovené zadavatelem tak, abychom co nejméně rušili pracovní činnost zaměstnanců.  Provádíme úklid venkovních prostor, parkovacích ploch, chodníků, trávníků, přístupových chodeb, dveří, kanceláří. V kancelářích provádíme čištění koberců, stírání prachu, otírání pracovních stolů, počítaču, tiskáren, kancelářských skříní a regálů.

 

Hlavní výhody, proč si najmout naší úklidovou službu

    - můžete se spolehnout na osobní profesionální přístup a nabídku kvalitních úklidových služeb

    - úklid provádíme v hodinách určených zadavatelem práce tak, abychom nevyrušovali        zaměstnance při denní práci.

    - samozřejmostí je dle dohody zajistit mimořádný úklid. 

    - při využití vlastních zaměstnanců na úklidové práce strávíte mnoho času hledáním schopných pracovníků a investicí do nákupu úklidové techniky a prostředků 

                                  V případě zájmu o naše služby nás prosím   KONTAKTUJTE

 

 


Kontakt

PEKA-CB s.r.o.

Lannova 1461/22 /budova PRIOR/
370 01 České Budějovice


+420 774 370 330 +420 773 641 114